LT | EN | RU
Jeigu Nori Gerai Matyti...

Paklausti Registruotis

Vilniuje: 8-(5)-2409190
Kaune: 8-(37)-313646

Kataraktos chirurgija

Katarakta - tai akies lęšiuko drumstėjimas, dažniausiai atsirandantis vyresnio amžiaus žmonėms. Iki 50% 65-74 metų amžiaus žmonių turi kataraktos požymių. Vyresnių nei 75 metai amžiuje ji dar dažnesnė ir nustatoma apie 70% žmonių.

Šiuo metu nėra jokio efektyvaus konservatyvaus kataraktos gydymo metodo. Ji gydoma chirurgiškai, pašalinant drumstą natūralų lęšiuką bei implantuojant dirbtinį lęšį.

Pašalinus kataraktą implantuojami intraokuliniai lęšiai:

MD-Tech i-Stream – minkštas asferinis sulankstomas intraokulinis lęšis (IOL), pagamintas iš amerikietiško polimero, implantuojamas per 2,2 mm pjūvį. Mažas pjūvis užtikrina greitą matymo atsistatymą, spartų sugrįžimą į įprastą kasdienę veiklą, jo nereikia siūti. Lęšis  saugo akis ne tik nuo ultravioletinių saulės spindulių, bet ir filtruoja žalingus tinklainei mėlynojo šviesos spektro spindulius. Lęšio medžiaga (hidrofobinis akrilatas) ir ypatinga konstrukcija (status krašto kampas aplink visą optikos perimetrą) saugo nuo antrinės kataraktos išsivystymo. Asferinis optikos paviršius pagerina regėjimo kontrastą ir suteikia puikų matymą tamsiu paros metu, kas itin svarbu vairuojantiems žmonėms. Dėl sumažėjusių sferinių aberacijų vaizdas neturi iškraipymų matymo pakraščiuose ir užtikrina nepriekaištingą regėjimą.


Vaizdas per sferinį lęšį
Vaizdas per sferinį lęšį         Vaizdas per asferinį lęšį

Alcon AcrySof  IQ ReSTOR – daugiažidininis asferinis sulankstomas IOL, leidžiantis matyti daiktus įvairiu atstumu be akinių. Studijos rodo, kad iki 84,4% pacientų implantavus šį lęšiuką nereikia akinių įprastoje kasdienėje veikloje. Kaip ir kiti AcrySof šeimos lęšiai saugo akis nuo ultravioletinių bei mėlynojo spektro spindulių, galinčių pažeisti akies tinklainę.

 

AcrySof Toric – sulankstomas IOL, skirtas ragenos astigmatizmo korekcijai. Pašalinus kataraktą, tačiau esant astigmatizmui, paciento rega išlieka neryški. Šis sulankstomas IOL leidžia chirurgui ne tik pagerinti matymą pašalinus drumstą lęšiuką, tačiau ir užtikrinti puikią matymo kokybę iškoregavus esantį astigmatizmą toriniu IOL. Koreguoja astigmatizmą iki 4,0D.

Kataraktos požymiai

Konsultacija dėl kataraktos operacijos

Kaip atliekama kataraktos operacija?

Koks režimas po kataraktos operacijos?

Kokia galima operacijos rizika bei komplikacijos?

Vilniuje

Krokuvos g. 11, Vilnius
Tel./faks.: 8-5-2409190
El. paštas: info[eta]lasik.lt

Kaune

Savanorių pr. 284, 4 aukštas, Kaunas
Tel./faks.: 8-37-313646
El. paštas: info[eta]lasik.lt