Informacija apie privatumą

LASIK svetainėje cookies (slapukai) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų rubrikų ar straipsnių populiarumą, o taip pat atliekant statistinius tyrimus. Cookies Jums palengvina naudojimąsi mūsų svetaine ir leidžia pateikti Jums konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. LASIK pasilieka teisę anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle.

LASIK svetainėje pateikiamose registracijos bei apklausos formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį).

Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti norint su juo susisiekti svarbiais klausimais. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams.

LASIK svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, už kurių turinį ir privatumo užtikrinimo metodus LASIK nėra atsakinga.

Apie LASIK svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Jei Jums iškiltų klausimų dėl šios privatumo politikos ar LASIK svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@lasik.lt

Mus rasite

Vilniuje
Krokuvos g. 11,
Tel./faks.: 8 (5) 2409190,
El. paštas: info@lasik.lt
Kaune
Savanorių pr. 284, 4 a.,
Tel./faks.: 8 (37) 313646,
El. paštas: info@lasik.lt