Įstaiga

Oftalmologo Algimanto Gutausko pastangomis įkurta pirmoji privati akių ligų klinika „Akių lazerinės chirurgijos centras“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2001 m. balandžio mėnesį. Specializacija – akių regėjimo korekcijos eksimeriniu lazeriu ir kataraktos operacijos.

Nors pasaulyje 2001-aisiais metais regėjimo koregavimas eksimeriniu lazeriu dėl gausybės privalumų pacientui jau buvo itin paplitusi ir populiari paslauga (eksimerinis lazeris trumparegystės pašalinimui pritaikytas jau daugiau kaip prieš 20 metų), mūsų klinika pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti panašaus pobūdžio medicinos paslaugas.

Perimdami vertingiausią pasaulinę patirtį, naudodami pažangias technologijas ir kvalifikuotų specialistų patirtį bei sugebėjimus, savo pacientams klinikos darbuotojai siūlo tik aukščiausios kokybės medicinos paslaugas nuo pat pirmųjų dienų.

Per daugiau nei penkiolika veiklos metų klinikos specialistai tūkstančius operacijų. Kalbant apie veiklos rezultatus, vertingiausia mums – mūsų pacientų šypsenos ir karšti padėkos žodžiai už suteiktą galimybę pasaulį matyti pačiomis ryškiausiomis spalvomis be pabodusių regėjimą koreguojančių akinių ar varginančių kontaktinių lęšių.

Šiuo metu „Akių lazerinės chirurgijos centras“ yra vertingiausią ilgametę patirtį sukaupęs ir daugiausia regėjimo korekcijų eksimeriniu lazeriu per metus atliekantis privatus medicinos centras Lietuvoje. Klinikos filialai įsikūrę Vilniuje ir Kaune.

2006 metais, modernia aparatūra klinikoje pradėtos daryti ir kataraktos šalinimo operacijos.

Nuo 2012 metų mūsų įstaigoje atliekamos ragenos sutvirtinimo procedūros „cross-linking“, tinklainės ir akių dugno gydymas lazeriais bei vaistų leidimas į akies obuolį gydant geltonosios dėmės degeneracijas bei ligas, atsiradusias dėl geltonosios dėmės paburkimo (tinklainės paburkimo) sergant diabetu, po venos trombozės, uždegimų ir pan.

2014 metais klinika pirmoji Lietuvoje pristatė femtosekundinį lazerį, kuriuo regėjimo korekcijos atliekamos be pjūvio.
 

Mus rasite

Vilniuje
Krokuvos g. 11,
Tel./faks.: 8 (5) 2409190,
El. paštas: info@lasik.lt
Kaune
Savanorių pr. 284, 4 aukštas,
Tel./faks.: 8 (37) 313646,
El. paštas: info@lasik.lt