Informacija apie privatumą

Privatumo politika

UAB "Akių lazerinės chirurgijos centras" (bendrovė) svetainėje cookies (slapukai) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų rubrikų ar straipsnių populiarumą, o taip pat atliekant statistinius tyrimus. Slapukai Jums palengvina naudojimąsi mūsų svetaine ir leidžia pateikti Jums konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Bendrovė pasilieka teisę anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle.

Lasik.lt svetainėje pateikiamose registracijos bei apklausos formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Bendrovė taip pat renka ir tvarko duomenis, susijusius su paslaugų teikimu, pvz., paslauga ir jos užsakymo detalės, sąskaitų numeriai, sąskaitų išrašymas, mokėjimų detalės, informacija apie sutikimą ir nesutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, slaptažodžiai, bet kokius kitus duomenis, kuriuos Jūs pateikiate papildomai savo iniciatyva, registruodamiesi ir (ar) užsakydami, valdydami paslaugas.

Jūsų asmens duomenys yra saugomi Bendrovės bei Jūsų bendradarbiavimo laikotarpiu (paslaugų teikimo metu) ir 10 (dešimt) metų nuo šio laikotarpio pabaigos, tačiau
gali būti saugomi ir ilgesnį laiką, jei yra kitų teisinių pagrindų tokiam saugojimo laikotarpiui.

Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti norint su juo susisiekti svarbiais klausimais, paslaugų pirkimo (užsakymo) apdorojimui ir administravimui, Bendrovės klientų identifikavimui Bendrovės informacinėse sistemose, registruojantis lasik.lt svetainėje, su paslaugų užsakymu susijusių buhalterinių dokumentų tvarkymui, tiesioginės rinkodaros tikslais (tik turint duomenų subjektų išankstinius sutikimus). Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams.

Bendrovė užtikrina, kad Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu, renkami nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ir organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo Duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto Duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

Lasik.lt svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, už kurių turinį ir privatumo užtikrinimo metodus bendrovė nėra atsakinga.


Jei Jums iškiltų klausimų dėl šios privatumo politikos ar LASIK svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: info[eta]lasik.lt

Mus rasite

Vilniuje
Krokuvos g. 11,
Tel./faks.: 8 (5) 2409190,
El. paštas: info@lasik.lt
Kaune
Savanorių pr. 284, 4 aukštas,
Tel./faks.: 8 (37) 313646,
El. paštas: info@lasik.lt