Amžinės toliaregystės gydymas

Negalite perskaityti iš arti?  Diagnozė – presbiopija.

Kas tai yra?
Sulaukus 45 – 50 metų amžiaus, kasdienis laikraščio, kompiuterio tekstų skaitymas ar mobilaus telefono naudojimas tampa komplikuotas dėl natūralių organizmo pokyčių. Metams bėgant natūralūs lęšiukai, esantys mūsų akyse, tampa nebe tokie elastingi, šnekant medicininiais terminais – nebe taip gerai akomoduoja, tuo susilpnindami mūsų gerą matymą iš arti. Šie pokyčiai vadinami presbiopija. Esant presbiopijai žmogus priverstas naudoti skaitymo akinius.

Dabar presbiopija jau išgydoma
„Akių lazerinės chirurgijos centro“ gydytojai atlieka Lietuvoje unikalias presbiopijos koregavimo operacijas femtosekundiniu lazeriu – Intracor ir Supracor.
Šios operacijos - tausojančios rageną, saugios, labai efektyvios ir greitai atliekamos – lazerio veikimo laikas – vos 20 sekundžių.Kaip atliekamos presbiopijos šalinimo procedūros?
Naudodami naująjį Technolas femtosekundinį lazerį, mūsų chirurgai švelniai performuoja ragenos centro gaubtumą, ir artimame nuotolyje esančio teksto vaizdas vėl fokusuojamas tiksliai ten, kur reikia, o jūs jau kitą dieną vėl skaitote be akinių!

Visa procedūra atliekama be menkiausio akies paviršiaus pažeidimo – lazerio spindulys nutaikomas ir veikia tik ragenos vidinėje dalyje, vadinamoje stroma, kur suformuoja keletą nematomų mikroskopinių žiedų, pakeičiančių ragenos centro gaubtumą ir leidžiančių puikiai matyti iš arti, tuo pačiu neprarandant gero regėjimo į tolį.


Mus rasite

Vilniuje
Krokuvos g. 11,
Tel./faks.: 8 (5) 2409190,
El. paštas: info@lasik.lt
Kaune
Savanorių pr. 284, 4 aukštas,
Tel./faks.: 8 (37) 313646,
El. paštas: info@lasik.lt